Opět přemýšlíte, který předmět vybrat pro reklamní účely nebo do dárkových balíčků pro klienty, zaměstnance či spolupracovníky nebo zákazníky? Zde je pár tipů, které vám snad pomohou vybrat další předmět, který jste ještě nepoužili a který bude originální i praktický.

Některé předměty se hodí neustále. Jsou typické pro reklamní využití, jsou malé, hodí se do balíčků a jsou univerzální. Pokud nevíte, pro jakou skupinu lidí jsou balíčky určené, a jde o širokou škálu lidí, které mají oslovit, pak je dobré vybírat neutrální předměty, vhodné pro všechny věkové kategorie i pohlaví. Někdy víte, pro koho balíčky přímo budou a zde je možné si dovolit předměty typické pro ženy, muže anebo speciální dárky pro děti.

reklamní balíčky

Velkou a oblíbenou kategorií, ze které bývají reklamní předměty vybírány, jsou kancelářské potřeby. Ty využije téměř každý. Jde například o propisky, tužky, pastelky, bloky a zápisníky. Další kategorií je reklamní textil. Zde je možné vybírat oblečení všeho druhu, pro muže, ženy i děti a ve všech velikostí. Takové oblečení může sloužit i pro zaměstnance jako pracovní oblečení.

výběr oblečení

Zde je přehled dalších kategorií. Může jít například o elektroniku a zde například sluchátka, nabíječky, powerbanky, flask disky apod. Samozřejmě i o větší a cenově vyšší elektroniku. Další kategorií mohou být věci do domácnosti. Misky, sklenice, hrníčky, nádobí nebo vázy. Také takové věci jako osušky, plátěné tašky, skleněné láhve na pití. Další kategorií může být vybavení do auta. Škrabka, reflexní vesty, hasičské přístroje, koberečky apod. Také věci na sport a to například svítilny, sportovní oblečení a batohy, stany nebo i ešusy. Zde je právě už dobré vědět, komu budou předměty určené. Díky tomu můžete přesně cílit na danou část lidí a udělat jim radost předměty, které využijí, budou jim užitečné a budou pro ně praktické.