Renault Scénic III je skvělé rozměrné auto, které ocení kdejaká rodina, protože se do něj vleze opravdu spousta věcí, což s tažným zařízením platí dvojnásob.

Renault Scénic III

Praktický vůz

Již podle vzhledu poznáte, že to není žádný sportovní vůz, který ohromuje zrychlením, ale je to pohodlné vozidlo určené pro rodiny s dětmi, kdy poskytne opravdu spoustou komfortu a místa. Není to jen na pohled velké auto, ale skutečně uvnitř se velký prostor nachází. Na bazarech má poměrně velké zastoupení, ale jako u většiny ojetých vozů si musíme dávat pozor na jeho celkový stav.

renault světlomet

Pokud budete jezdit spíše krátké trasy třeba městem, tak je lepší zvolit spíše menší benzínový motor, aby nedostával tolik zabrat. Musíme zase brát v úvahu váhu, která potřebuje k pohybu také nějakou sílu, a proto se raději vyhněte těm nejslabším motorizacím. K zahození nejsou ani větší naftové motory s turbem, které už poskytnou nějakou tu jízdní dynamiku. Samozřejmě výdrž se odvíjí od péče majitele a dodržování jednotlivých servisních intervalů, což hraje na bezstarostné používání obrovskou roli. Hezký kousek udělá opravdu hodně radosti.

Tažné zařízení

Scénic je opravdu prostorné auto, což se potvrzuje i v zavazadlovém prostoru, protože do něj naložíte vše potřebné i na delší dovolenou pro celou rodinu, takže Vám bude skvěle sloužit. Ovšem jsou i mnohem rozměrnější věci, které je nejlepší naložit na přívěsný vozík. Tento Renault je masivní, což spolu se silnějším motorem umožňuje na kouli táhnout slušný přívěs, a proto není problém převážet na něm i těžší náklad.

tažení vozíku

Základním předpokladem je mít tažné záruční, přičemž nevadí, pokud ho na svém voze ještě nemáte. Tažné zařízení Renault Scénic se dá dodatečně namontovat, protože tento produkt je přesně vyroben na tento vůz, a proto perfektně plní svou funkci. Pro běžné využití, se prodává odnímatelné tažné, což skvěle vyhovuje pro přívěsný vozík. Naopak pro nosič kol je vhodné pevné zařízení, které má velkou výhodu v tom, že jej nemusíte ani podle zákona sundávat. Tato společnost nabízí skvělé produkty za výhodné ceny.