Jistě že to zkusí každý, kdo už má s internetem a jeho stránkami zkušenosti, protože moc dobře ví, že za nějakou dobu tam už to, co se mu líbilo nemusí být. Ta doba bývá různě dlouhá. Někdy rok a někdy minuta. To vše se pak skrývá za autorským právem. Takže, co s tím.

mikrofon

Stahování pro svou vlastní potřebu je povoleno, ale věc pak musí skutečně zůstat u vás. Nesmíte to nikam šířit, či nedej bože prodávat. To byste narazili a podal by si vás zákon. Ale k věci.

Z některých webů se stahuje poněkud obtížně, pokud to vůbec jde. To proto, že se tyto weby samy umí stahování bránit. Jejich stavitelé je to naučili a jen jim doplňují znalosti dalších triků, které lidi znají a zkoušejí.

Situace je na každém webu jiná, takže klidně stáhnete klip na Youtbe, ale na jiném severu již ne.

Server a kanál Vimeo to má skoro podobně a stáhnout z něj něco obyčejným downloaderem asi nepůjde, nemáte-li zrovna štěstí. Pokud jej nemíníte pokoušet, ale chcete jít skoro na jistotu, tak lze doporučit k vyzkoušení vimeo video downloader.

klavír

Tento se nikam neinstaluje, prakticky celou dobu budete pracovat s webem, nic si nemusíte nikam instalovat.

Ostatně pokud se na vimeo video downloader dostanete, tak sami seznáte, že je to v podstatě velmi jednoduché. Otevřete si proužek se zdrojovým videem, zkopírujete adresu a už to frčí už to jede.

V celém procesu není třeba vůbec nic nastavovat, nic upravovat a nic přidávat. To vše vám zajistí automatizované stažení do složky, kam si řeknete. Respektive kam zadáte požadavek. Stahování pak probíhá, jak již řečeno bez vašeho zásahu a bude trvat tak dlouho, dokud se nestáhne celý obsah balíku. Což může být několik sekund až po několik hodin. Záleží na velikosti stahovaných souborů. Je jasné že tří minutový klip stáhnete rychleji než dvou hodinový film.

Nuže, vyzkoušení je již jen a jen na vás.