Každá žena na světě je krásná. Každá jinak a jiným způsobem. Ale proč tomu trochu nepomoct. Teď není řeč o make-upu ale o péči. Protože každá z nás máme pleť jenom jednu, tak proč se o ní pořádně nestarat, a ona nám to oplatí. Samotná péče o pleť je mnohem důležitější než si mnoho z nás připouští. Zakrýt nedokonalosti make-upem, není úplně šťastné řešení. Co takhle zkusit to jinak, ubrat na líčení a přidat na péči. Komu se to nestalo? Díváte se na ženu a žasnete, že jí je teprve 35, protože vypadá na mnohem víc. Čím to asi je? Genetika, ano asi taky, ale nepopiratelně je na ženě vidět, když se o svou pleť stará a celkově o sebe samu.

stahování

Protože i obyčejná žena s rychlím drdolem a v teplákách, která si ale uvědomuje, že čas nejde pozpátku a o svou pleť se denně stará, může vypadat lépe než žena, která je sice na první pohled dokonale upravená a na ten druhý ale vidíte, že je zanedbaná. Denně to vidíte na sociálních sítích. Ty mnohdy ještě dívky na sebe nanesou ne make-up, ale úplnou masku. V dnešní době být mužem a hledat si partnerku nejspíš nebude úplně jednoduché. Protože potkáte dokonale upravenou, nádhernou slečnu, kterou si třeba i odvedete domů, ráno ale zjistíte, že její tvář zůstala obtisknutá na polštáři a teď hledíte na něco, co se Vám ani trochu nelíbí. Kam se poděla přirozená, nebo jen podtržená krása. Asi to tak dnešní společnost chce. Protože v dnešní době znamená názor jiných asi víc než kdy jindy, a za pihatou tvář se znaménkem nedostanete tolik „lajků“ jako za vytuněný look. 

stock-photo-tender-freckled-redhead-woman

Co místo fasády v podobě make-upu, pudru, korektoru atd… sáhnout po hydratačním krému a pleťové masce. Třeba po nějaké době zjistíte, že make-up vlastně vůbec nepotřebujete, protože už není co zakrývat. A přirozeně krásná pleť vypadá mnohem lépe než neprodyšná vrstva produktů. Možná zjistíte, že mít na sobě celý den vrstvu líčidel, je vlastně nepříjemné. Zkuste si dát od make-upu pauzu a uvidíte samy. Věnujte se své pleti ten čas, který by jste strávila líčením jinak. Když už nic tak budete mít jistotu, že si vás někdo všimnul proto jaká skutečně jste a ne pro to jaký se vám zrovna povedl look. Jak to asi dopadne, až nám bude 50. Opravdu si myslíte, že když každý den dáváme své pokožce tak zabrat, že to nebude znát?