Pro mnoho žen jsou plné rty symbolem krásy, symbolem ženskosti a to mnohé z nich dovede až na plastickou chirurgii. Jak ale zvětšit rty i bez toho? 

Jak mít větší, plnější a krásnější rty i bez zásahu plastického chirurga? Stačí se naučit tyto chytré triky! 

Upřímně dámy, která z nás by netoužila po plnějších rtech, které naprosto nikdo v místnosti nepřehlédne? Plné rty se považují za známku ženskosti, tak nějak vybízejí k tomu, aby byla žena opěvována a uctívána. Jasně, ženy s plnými rty prostě ze sebe něco vyzařují a tak je jasné, že každá žena je chce mít. Jenže, co si počít, když vám příroda zrovna plné rty nenadělila? Přemýšlely jste už o výplních rtů a nejrůznějších kosmetických úpravách? Povíme vám, proč je to vlastně nesmysl a jak můžete úžasných a plných rtů dosáhnout i bez pomoci plastických chirurgů nebo kosmetiček. A je to docela jednoduché. Osvojíte si tyto triky? 

barevné rtěnky

Sexappeal z vás bude vyzařovat každý den 

Plné rty rovná se smyslnost a sexappeal. Chcete je mít také? Tak o své rty začněte řádně pečovat. Stačí, když jim budete dopřávat pořádnou péči a to pravidelně. Skvělé jsou peelingy, které odstraní ze rtů odumřelé kožní buňky, rty pak budou hebké a připravené na pořádné líčení. Je nutné rty také hydratovat, regenerovat a to zase zvládnou kvalitní pomády na rty a nejrůznější balzámy, které se rovněž naučte používat. Vlastně stačí, když se budete snažit udržovat rty hebké a jakmile budete mít pocit, že jsou rty popraskané, zasáhněte. Na popraskané rty totiž nemůžete nanášet rtěnku. Nevypadalo by to vůbec dobře. 

krásné rty

Kouzlení s líčením 

Kosmetičky jsou někdy takové kouzelnice a upřímně, pokud jsou rty dobře nalíčené, ani nelze rozeznat, zda jsou rty přírodní, zda jsou upravené výplněmi nebo zda jsou jen tak skvěle nalíčené. Pokud máte rty hebké a hydratované, přichází na řadu líčení. Dobrá rtěnka vlastně udělá všechno, zapamatujte si také to, že lesky na rty nebo perleťové rtěnky rty vyplní a zvětší úplně nejlépe. Rty je dobré nejprve přepudrovat, pak bude rtěnka lépe držet. Můžete si pomoci i tužkou na rty, díky ní totiž můžete až o několik milimetrů rty zvětšit. Nebojte se přetahovat. Ono to bude ve výsledku působit dobře. 

Pak přichází na řadu právě samotná rtěnka. S tou je nutné rty vybarvit. Dejte si záležet ale na každém tahu, pozor na přetahování, každá linie by měla být čistá, musí to vypadat rovnoměrně. Následně je na řadě lesk. Který dodá rtům plnost. Pokud ale máte raději matné rtěnky, můžete místo lesku využít opět trošku pudru. Ten zafixuje barvu a rtěnka vydrží dlouhé hodiny. 

Někdy to chce trochu cviku, ale výsledek stojí za to. Stačí to zkusit.