Pokud jste právě dostavěli schodiště, nebo přemýšlíte nad jeho celou realizací a lámete si hlavu se zábradlím, tak vsaďte na nerezovou variantu. Nerezové zábradlí se hodí jak do interiérů, tak i do exteriéru a to díky tomu, že má vynikající vlastnosti a povrch. Když se však do celého projektu vloží firma kmkdesing, tak jde o zcela skvostnou práci, která je dělaná do posledního detailu.

zábradlí (8)

Kmkdesing, se už dlouhé roky zabývá zábradlím, schodišti, ale také střížky a nejrůznější zámečnickou výrobou, kterou provádí na míru. Jejich výrobky jsou pastvou pro oči a firma se může chlubit mnoha spokojenými zákazníky. Firma se zajímá o všechny druhy zábradlí a nabídne Vám hned několik druhů, mezi které patří skleněné, balónové, či nerezové zábradlí. Výrobky firma provádí na zakázku a to jak do venkovních, tak do vnitřních prostorů.

zábradlí (9)

Na webových stránkách firmy se můžete podívat na již kompletované zábradlí a nechat se inspirovat. Fotografií ze zakázek je na webových stránkách neuvěřitelné množství a je tak možnost přirovnat, jak by dané zábradlí vypadalo u Vás doma. Pokud zvolíte nerezové zábradlí, tak určitě neprohloupíte. Nerez vypadá dobře jak venku tak uvnitř a využívá se nejčastěji. Díky kovu, který nerezaví, se dokonale hodí do bazénů, na terasy bez stříšek, či ke schodišti do obchodního domu. Zábradlí vypadá i pro dlouhých rokách stále hezky a jejich pořizovací cena se vyplatí. Dále se dají kombinovat třeba se sklem, či se dřevem. Zkrátka bude jen na Vás, jak celé zábradlí bude vypadat a jaké máte zrovna přání. Firma se snaží vždy vyhovět zákazníkovi a zákazník je u něho na prvním místě.

Pokud tedy sháníte kvalitní firmu, která Vám udělá schodiště, či zábradlí na míru podle Vašich představ, tak sáhněte po kmkdesing. Zaručeně se Vám jejich práce bude líbit a doporučíte jí svým přátelům a rodině.