Naštvaná žena je horší než leckterá přírodní katastrofa. Poněvadž jedna naštvaná žena vám dokáže z vašeho života udělat opravdové peklo. Pokud tedy máte v dosahu nějakou dámu, kterou se vám podařilo nedopatřením naštvat, určitě byste to neměli nechávat jen tak a měli se co nejrychleji pustit do usmiřování! Pokud však nevíte jak na to, máme pro vás hned několik nápadů, díky kterým si prostě udobříte každou ženu – a to bez věkových rozdílů! Je tak úplně jedno, zda se na vás zlobí dcera, manželka, kamarádka, nebo matka. Víte, jak vše vyžehlit!

dárek pro ženu

První možností je darovat originální náušnice https://katiakolinger.cz/originalni-perlove-nausnice/. Ačkoliv se vám to může zdát jako zbytečnost, věřte, že jste na omylu. Každá žena je stejná a všechny prostě milují šperky. V podstatě je úplně jedno, jestli ženě darujete prsten náramek, řetízek, nebo náušnice – každý šperk zaboduje na plné čáře. Navíc, pokud se jedná o ručně vyráběné šperky a každý je originál, máte jistotu, že nikdo po celém světě nebude nosit ten stejný šperk. Zkrátka, pokud tohle řeknete ženě, věřte, že po naštvání nebude ani vidu ani památky. No nezní to prostě perfektně?

originální šperk

Další možností, jak si udobřit ženu, je darovat ji nějakou značkovou kabelku. Ženy kabelky milují a nosí je denně – do města, na kávu s kamarádkami, na party, nebo klidně i do práce či na nákup. Zkrátka, drahá kabelka je lék na každé uzamknuté a naštvané srdce. Samozřejmě zde platí, že čím dražíš a kvalitnější značka, tím lepší. Nicméně když už jsme u kabelek, je vhodné zmínit, že kabelky se výborně hodí i jako narozeninový, či vánoční dárek. Prostě věřte, že kabelkou potěšíte mladou ženu, které ještě nebylo ani dvacet, tak zralou dámu v předdůchodovém věku – jen musíte umět vybrat dobrou a kvalitní značku. Potom se jedná o univerzální lék na všechny neduhy.