Erekce je na muže velmi citlivé téma, protože mají strach, že při pohlavním styku se ženou selžou. I z tohohle hlediska může být muž nervózní, proto se mu penis nemusí ani postavit, protože se bojí selhání a nervozita, psychika umí z erekcí pěkně zamávat. Takovou poruchu erekce nemá pouze jediný chlap na světě, proto se není vůbec čeho obávat. Pokud muž například nemá žádnou partnerku, tak je jasné, že se každopádně sám sebeuspokojuje. Masturbace je pro muže velmi důležitá, protože sami na sobě zpozorujete, co se Vám líbí, když si to děláte. Pak takové praktiky někteří zkouší, když mají svoji partnerku.

Láska

Některé ženy mají totiž rády, když se před nimi uděláte sami. Co je rozhodně zaručené, tak při časté a pravidelné masturbace a rozkošným, vzrušujícím hrátkám dochází k prodloužení erekce. Pokud jsou u Vás častější poruchy erekce, tak vždy za to může Vaše psychika. Hodně můžu trpí depresí, nervozitou z práce, protože jsou přepracovaní, silná únava, úzkost. Častým problémem u těchto poruch má za následek používání ve větší míře konzumace alkoholu. Když si rádi dáte a často, tak se pak není divu, že erekce u Vás nemůže proběhnout. Proto se snažte před pohlavním stykem, před masturbací rozhodně nepít alkohol.

Touha

Tím byste při pohlavním styku mohly urazit partnerku, protože ona bude celá natěšená a vy budete smrdět alkoholem. Věřte mi, tohle pro ženu není zrovna nic příjemného. Snažme se v posteli být k sobě ohleduplní a zbytečně se neprovokovat a urážet se, protože když tohle uděláte, tak zkazíte celou noční soulož a budete na sebe ještě hodně dlouho naštvaní. Při sexu se k sobě chovejte hezky a pěkně se laskejte, tím se prodlužuje také erekce. Pak si můžete ještě pomoci s prodloužením erekce, když začnete užívat bylinky na podporu erekce, protože jsou velmi účinné. Rozhodně vyzkoušejte všechny možné varianty.