Pokud nemáte se stavbou domácího bazénu doposud žádné zkušenosti, jistě si chcete jeho stavbu dopodrobna prostudovat a nezapomenout tak pořídit všechno potřebné příslušenství. Ono postavit si totiž takový domácí bazén není jen tak jednoduché, jak se může na první pohled zdát. Vždy je důležité myslet na všechny detaily, jinak by se vám stavba mohla pěkně prodražit, popřípadě úplně zhatit. Jedním z nezbytných detailů je také geotextilie pod bazén. Mysleli jste si doposud, že má tato folie pouze dekorační účely? Mysleli jste si, že nezastává žádnou důležitou funkci? Tak to se hodně mýlíte. Tato folie je totiž nezbytná.

Ochranná bariéra

Geotextilie pod bazén slouží jako ochranná bariéra mezi dnem bazénu a podkladem, na kterém je bazén umístěn. Jistě už víte, že vždy, než začnete bazén stavět, je důležité vyrovnat terén pod ním. Pokud by nebyl terén dostatečně rovný, voda z bazénu by vám mohla unikat, či by se mohly stát jiné nepříjemnosti. Pokud budete mít terén dostatečně vyrovnaný, můžete na něj navršit vrstvu jemně prosátého písku. Potom přichází na řadu tato folie. Teprve když budete mít nainstalovanou folii, můžete začít stavět samotnou konstrukci bazénu. Jen s použitím folie budete mít zaručeno, že nedojde k poškození bazénové folie a také že se pod bazénem nebudou tvořit nežádoucí organismy. Například prorůstající plevel by vám mohl způsobit velké potíže.

Koupíte u nás

Kde tedy můžete zakoupit folie pod váš bazén? Velký výběr folií pod bazén najdete na https://eshop.techneco.eu/Geotextilie-pod-bazen. V našem obchodě se zaměřujeme na veškeré bazénové příslušenství, což je mimo jiné i tato folie. Vyberte si z různých rozměrů odpovídající velikost folie pod váš bazén. Nejmenší rozměr folie u nás zakoupíte za necelých tři sta korun, což je skutečně výhodná cena.