Nepřipadáte si dostatečně hezká, což Vás dovádí k nepříjemným myšlenkám o věčném nezájmu ze strany mužů a nulové šanci najít si partnera? Nehledě na to, zda skutečně nevyhovujete svým preferencím, Vaše ideály se značně liší, či máte tento názor vsugerovaný od druhých, vždy si lze sebevědomí zvednout na přiměřenou úroveň a získat respekt k sobě samotným. Jaké kroky se tedy hodí učinit k docílení lepšího dojmu ze svého individuálního já?

Oblékejte se do toho, v čem se cítíte dobře
Pokud se budete snažit přizpůsobit cizím vizím a upravovat dokonce své oblečení do podoby, kdy jej okolí bude považovat za dokonalé a o to lépe Vás akceptovat, avšak nic z toho se neslučuje s Vaším osobitým stylem, pak se nikdy nemáte šanci cítit komfortně. Raději upřednostněte ošacení, jež se líbí Vám. Za předpokladu, že se nejedná o nic zakázaného, nevhodného či pohoršujícího, naopak díky projevování svébytného vkusu narazíte na osoby, které sdílí podobný pohled na fashion.

sebevědomí od mala

Pečujte o sebe
Pravidelně si vyhraďte alespoň hodinku na skutečnou relaxaci a úpravy, které považujete za nezbytné. Vypusťte na chvíli starosti, lehněte si do lany a použijte svou oblíbenou pleťovou masku, zábal či se nechte zavalit pěnou. Odpočinek a dodržování rutiny hrají velkou roli na finální vizáži a redukci kožních problémů.

makeup jako cesta k lepšímu cítění se

Neporovnávejte se
Značná část populace se dopouští neustálého nutkání srovnávat se se svými idoly či jen lidmi ve svém okolí. Každý má své přednosti i své nedokonalosti, a tak zůstaňte soustředěni na to, co považujete za své plusy a kladné stránky ostatních nechte ležet stranou, nebojte se je ocenit, nicméně se jim nesnažte přiblížit. To vede pouze k rostoucí nespokojenosti.

Ignorujte připomínky od ostatních
Není žádným tajemstvím, že okolí někdy dovede jednat hrubě. Nenechte však takové řeči, aby se podepsaly na Vašem mentálním zdraví. Stůjte si primárně za svou perspektivou.