Móda vládne světu. Vše musí být dokonalé a perfektně sladěné do nejmenšího puntíku. Především v době Instagramů a dokonalých fotek, které jsou zde k vidění, je velmi těžké odolat a módě nepodlehnout. Pokud tedy i z vás se stal módní fanatik, poradíme vám triků, jak bude váš celkový vzhled dokonalejší, než byl kdy dřív!

sociální sítě

První věcí, kterou musí mít každý influencer je značkový telefon. Ten musí být samozřejmě v naprosto originálním obalu. Například obal Xiaomi Redmi note 7 se vyrábí v celé řadě barev a designů. Velmi oblíbené jsou taktéž obaly na mobil s vlastním potiskem. Můžete si tak na zadní stranu mobilu dát fotografii sebe, přítele, nebo například i svého domácího mazlíčka. V prodejnách taktéž naleznete obaly z plyše, nebo jiných netradičních materiálů. Mnohé obaly mohou mít například i uši jako králík, medvěd nebo pes.

Záleží-li vám na vašem vzhledu, pak si určitě kupte i kvalitní boty! Jsou méně oblíbené a více oblíbené značky. To jakou barvu a styl si vyberete je jen na vás, nicméně si dejte pozor na to, aby ladili jak s vaším charakterem, tak s vaším vkusem. Obzvláště ženy jsou pak typické tím, že mají celou sbírku bot. Mohou si pak vybírat dle různých nálad a příležitostí.

mobil se sluchátky

Pokud chcete být módní, určitě byste měli chodit i do posilovny. Nejen že fotky z posilovacích strojů vypadají velmi dobře na Instagramu, ale navíc zapracujete i na své postavě do plavek! Zkrátka zabijete dvě mouchy jednou ranou! Budete zdraví, dobře vypadat a navíc uděláte pás tylových fotek! No nezní to prostě bombasticky?

Poslední, co by žádnému influencerovi nemělo chybět, je domácí zvířátko. Navíc všechny fanoušky potěší takto roztomilé fotky zvířátek, pořízené telefonem s neotřelým obalem! A je úplně jedno, zda budete fotit pejska, kočičku nebo třeba morče. Zkrátka, každá fotka, která dostane srdíčka, se počítá!