Vyloženě pánská otázka. Jak jste na tom s erekcí? Část mužů se bude kroutit a říkat si, cože je to za hloupý dotaz, to budou pánové, kteří se ještě s problémem ztopoření penisu nesetkali, jiní budou raději mlčet, protože se jich problematika už třeba dotkla, ale protože muži jsou ješitní a jakýkoliv problém, který se týká jejich mužství, vnímají velice intenzívně a s niterním pocitem jakéhosi vlastního selhání, což není moc dobrá pozice pro řešení problému samotného. K poruše erekce a k nedostatečnému ztopoření penisu dochází velmi často pouze z psychických důvodů. Prostě psychika má na erekci https://www.eresin.cz/problemy-s-erekci-a-jejich-priciny/ veliký vliv.

erekce

Stačí jedno selhání, způsobené stresem, vyčerpáním, nebo jinými negativními vlivy, které muže dokázaly silně ovlivnit, a tato jedna epizoda na sebe může navázat další problémy. Nejistý muž o sobě začne pochybovat, už dopředu se bude obávat dalšího selhání, a jak už jsme se zmínili, každý muž své selhání bere velice citlivě a přikládá vinu sám sobě. Přitom proces erekce je velice složitý a závisí na mnoha faktorech. Rozhodně není ztopoření úmyslem vyvolané, jak si některé ženy ještě dnes představují. Prostě to není to samé, jako když se muž zdráhá ženu obejmout a políbit jí, jako že nedojde ke ztopoření penisu. Není to ani nedostatkem lásky, ani důkazem nevěry. V prvním případě, kdy je muž velice zamilovaný může být příčinou nedostatečného ztopoření naopak veliká zamilovanost, což ovšem není úmysl, ale pouhý výsledek onoho velice složitého mechanizmu mužského těla.

erekce

Je třeba se opravdu zklidnit, dopřát si večery plné pohody bez sexuálního nátlaku, pokud je to možné, popovídat si s partnerkou bez velikých emocí, ale upřímně a neztrácet hlavu, ale plně věřit v návrat k normálu. Pokud nejde vše podle vašich předpokladů, problémy se opakují a stupňují, zkuste nejprve přírodní léčbu, získanou bez lékařského předpisu, Je veliká pravděpodobnost, že problémy odezní tak rychle, jak se dostavily.