Z Japonska, země vycházejícího slunce, přichází Akita inu pes výjimečného ražení. To vám může potvrdit chovatelská stanice, která se zabývá akita inu prodej https://kenichiai.com/stenata/stenata-na-prodej/ pouze chovem skvělého japonského národního plemene Akita Inu.

Jestliže jste na vážkách, jakého psa si koupit, aby byl vhodný do vaší rodiny a hlavně k dětem, nešlápnete vedle, když zvolíte právě Akitu! Je to přímo špičkový pes jak z hlediska vrhu, tak i povahy a hlavně zdraví, protože chovná stanice dbá hlavně na pečlivé plánování veškerých spojení.

japonská vlajka

Ken\’Ichi Ai se zabývá chovem pouze stoprocentní čisté japonské linie. Nemůže se stát, že byste si z této chovné stanice zakoupili psa se skrytou zdravotní vadou, protože pejsci jsou zdravotně testovaní a mají skvělé výsledky. Všechny Akity zaujímají na výstavách přední místa a štěňátka jsou odchována pod záštitou Českomoravské Kynologické Unie, Česká republika a zároveň Akita Inu Hozonkai, Japonsko.

akita inu

Dobrá zpráva pro vás, ale nejspíše možná i pro vaše žadonící ratolesti – chovatelská stanice nabízí rezervace na štěňátka, a to pejsků i fenek po celý rok a zároveň máte možnost získat šampiona pro krytí. Majitelům stanice velmi záleží na tom, do jakých rodin jejich „děti“ zamíří a aby loučení tolik nebolelo, pejsek k vám domů přichází rovnou i s pojištěním na celých deset týdnů zdarma. Je pojištěn na nemoc, případný úraz, ale i odpovědnost. Aby toho nebylo málo, nese si sebou „štěněcí balíček“ s užitečnými dárečky, aby přechod pro něho nebyl tak bolestivý a vám, jako novým majitelům, je umožněno využívat chovatelských slev ve formě nákupu krmiva za velmi výhodné ceny. Váš mazlíček se tak nebude muset vzdávat pochoutek, na kterých byl odchován a na které byl zvyklý. Samozřejmě, že s jeho růstem poroste i jiný výběr laskomin a krmiva.