Každý si přeje mít vodu v bazénu krásnou a čistou. Jenomže to není zdaleka všechno, co se ve vodě odehrává. Na první pohled sice může být hezká a průzračná, ale uvnitř vody se stále něco děje. Jenomže to pouhým našim lidským okem nevidíme, a tak je to před naším zrakem skryto.
romantika u bazénu.jpg

Máte doma na zahradě bazén? Nebo se jedná o interiérový typ? Ať už máte doma jakýkoli, menší či větší, kulatý, oválný nebo hranatý, zabudovaný v zemi nebo nadzemní typ na zahradě, vždy je potřeba pečovat zejména o vodu, která se v něm nachází. Jelikož hlavní změny ve vodě nejdou pouhým okem vidět, musíme spoléhat na kvalitní přípravky. Ty však dokážou se všemi nečistotami, špínou, mikroorganismy i jinými choroboplodnými zárodky zatočit a eliminovat spoustu dalších nežádoucích procesů. Navíc upravují také hodnoty pH nebo chloru. O jakém přípravku zrovna mluvíme? Jedná se o tablety 5v1. Tento přípravek všemi těmito vlastnostmi vyniká a disponuje.
děvče s destičkou.jpg
Tablety 5v1 mají hned několik specifických vlastností, díky kterým udržují vodu stále čistou a průzračnou, ale také hygienicky nezávadnou.
1. Snadné dávkování – dáte do plováku nebo dávkovače.
2. Jedna jediná tableta vystačí místo několika druhů přípravků.
3. Eliminuje tvorbu řas.
4. Vodu dezinfikuje.
5. Udržuje stabilní hodnoty pH a chloru.
6. Voda je průzračně čistá a krásně se jiskří.
7. Stabilizace optimálních kvalit vody.
8. Multifunkční přípravek.
9. Vločkuje nečistoty.
10. Jednoduchá manipulace.
most přes bazén.jpg

Přípravek pro čistou, krásou a hygienicky nezávadnou vodu ve vašem bazénu

Pomocí jednoho přípravku udržíte kvalitu vody opravdu ve správných hodnotách a nebudete se muset obávat toho, že by snad koupání pro vás nebo vaši pokožku nebylo zdravé. Užívejte si každodenních radovánek ve vlastním bazénu.
Vybírat si můžete hned z několika velikostí přípravků podle typu vašeho bazénu. Najdete zde přípravky pro menší typy bazénů, ale i ty, které se hodí do velkých domácích bazénů.