Nechcete se ukousat nudou o víkendu či přes volno a chcete si užít skvělou zábavu? Máte partu přátel nebo rodinu, kteří by do toho šli s vámi? Tak si pojďte zahrát skvělou hru. Že jste na dětské hry už příliš velcí?
V tomto případě jde věk stranou a zábava je určená hlavně pro velké, ale také rodiny s dětmi. Můžete si tak zahrát laser game v Praze, na kterou jen tak nezapomenete.

DSC8052

Čekají na vás arény, ve kterých to doslova žije adrenalinem. Nebojte se, nepůjdete do ringu se světoznámým boxerem, ale ocitnete se ve zcela jiném světě s partou, kterou si přivedete. Obléknete si slušivé vesty a do rukou dostanete pořádné pistole nabité příslušnou dávku laserových nábojů. Dostanete několik životů, které si budete před soupeřem chránit jako oko v hlavě.
Můžete si vybrat arénu Labyrint nebo Aztec a každá z nich je zcela jiná. V obou na vás však čekají skvělé zvukové a světelné efekty, které ještě víc přidávají na celkové atmosféře.

A hra může začít

Celá hra spočívá v tom, abyste se skrývali před svými soupeři a dostali co nejméně ran laserovou pistolí. Každá rána mířena přesně znamená ztrátu života a nakonec vypadnutí ze hry. To samé děláte vašemu soupeři vy a snažíte se jej zasáhnout.
Rány laserovou pistolí nebolí, takže nedojde ke zranění a modřinám jako to bývá obvyklé třeba u paintballu.

billboard-left

Můžou si tak bez obav zahrát dospělí i děti.
Skvělá příležitost pro skvělý den nejen pro rodiny, kamarády, ale také pro pracovní či školní kolektiv. Takové akce přinášejí utužení vztahů a lepší seznámení, než na půdě firmy nebo školy.
Pokud chcete pro někoho vymyslet originální dárek, tak v tomto případě rozhodně nezklamete a užijete si to všichni. Také budete v pohybu a pořádně se zapotíte jako byste právě vyšli z fitness.
Věřte, že takovou zábavu si budete chtít užít znova a opět se skvěle pobavíte.