Rodinná oslava, zahradní party, ale také grilovací sezóna. Při těchto příležitostech se jen těžko obejdeme bez dobrého chlazeného piva. Dopřejte si ho i doma.

Domácí výčepní zařízení – Dopřejte si stejně kvalitní pivo jako v restauraci!

Češi jsou bezpochyby národem pivařů. Pivo máme ale nejraději čepované a dobře nachlazené. V době, kdy byly restaurace dlouhou dobu zavřené, jsme se obvykle spokojili s lahvovým pivem a nakonec jsme zjistili, že to není úplně ono. Navíc nastává období grilovacích setkání, rodinným posezení a oslav na zahradě. K takovým příležitostem pivo zkrátka patří. I doma si můžete dopřát čepované pivo, jako ve své oblíbené hospůdce. Stačí si vybrat to správné domácí čepovací zařízení.

pexels-photo-5530221

Pivo kdykoliv, žádný problém!

Výčepní zařízení soudek vám pomůže k tomu, abyste si i doma mohli kdykoliv vychutnat skvělé a dobře nachlazené čepované pivo. Stačí už jen narazit sud. Výčepní zařízení se dá samozřejmě i půjčit, pokud ale víte, že budete pořádat akce častěji, je lepší zainvestovat a pořídit si vlastní čepovací zařízení. Pronájem totiž stojí také nemalé peníze a navíc se pokaždé musí skládat poměrně velká záloha. Výčepní zařízení se kompletně snadno ovládá a pivo bude rovnou i chlazené. Co víc si přát, že?

Jak vybírat?

U výčepního zařízení nám jde zejména o dobré chlazení, teplé pivo nikdo čepovat nechce. Na výběr je pak ze dvou možností, chlazení vodní a kontaktní. Vodní chlazení je mnohem výkonnější, využívá se ale zejména v restauračních zařízeních, kde se denně vyčepuje až několik sudů piva. Na menší akce, na zahradní party, oslavy narozenin, ke grilování nebo na venkovních akcích jako jsou hudební festivaly, je vždy vhodnější chlazení kontaktní. Je plně dostačující a to i v případě, že se vás na oslavě sejde hodně.

pexels-photo-1267334

Nejlepší výčepní zařízení je takové, které se narazí a rovnou se může čepovat chlazené pivo. tento systém je snadný na ovládání a zvládne to skutečně každý. Rychle se pivo nachladí díky spolehlivému chlazení. Díky tomu si můžete i vy užít kvalitní pivo skutečně kdykoliv a kdekoliv.

Vychutnejte si svůj oblíbený nápoj se svými blízkými v domácím prostředí.