Dodávka je skvělá v tom, že odveze spoustu věcí a spolehlivě slouží, ovšem náklady na provoz nejsou nijak vysoké a na většinu postačí řidičské oprávnění B.

Dodávky odvezou vše potřebné

Nákup vozu

Dodávky řadíme do příjemné kategorie mezi osobní vozidla a nákladní, takže jejich cena a náklady na provoz jsou vzhledem k užitkové hodnotě opravdu malé. Výrobci totiž ví, že tyto stroje slouží ve firmách a u živnostníků, kde je zaměstnanci naloží klidně na maximální dovolenou hmotnost a ujedou za den třeba stovky kilometrů. Výrobci to dobře ví, a proto dbají na to, aby skutečně něco vydrželi.

VW multivan

Při dodržování servisních intervalů se u většiny těchto vozů nemáme čeho bát. Pro firmy, ve kterých je lidé používají každý den je nutné vlastnictví tohoto vozu, aby mohl stále sloužit. První možností je koupit dodávku novou, kdy budete mít jistotou, jak je o ní postaráno a co se s ní děje. Ojetiny jsou výrazně levnější, přičemž dobré kousky s rozumným nájezdem můžou složit opravdu dlouho, takže to může být výhodná koupě. Ovšem hodně záleží na stavu, na který je potřeba si dávat vždy pozor, protože ji někdo mohl třeba přetěžovat, a ne dodržovat servisní intervaly.

Výhodné zapůjčení

Jestliže potřebujeme se třeba přestěhovat, nebo převést rozměrnější náklad, tak je zcela zbytečné si dodávku kupovat, protože její provoz znamená jisté výdaje a finance. Při těchto situací se mnohem více vyplatí zapůjčení. Stačí totiž přijet do půjčovny, kde Vám zaměstnanec vše rád vysvětlí a Vy si za výhodnou částku zapůjčíte vozidlo. Zařídíte si a odvezete vše co potřebujete a vozidlo do zvoleného času vrátíte. Nemusí se jednat jen o dobu jednoho dne, protože Vám může zapůjčený vůz sloužit jako náhradní.

interiér dodávky

Samozřejmě u dlouhodobého pronájmu je cena za jeden den o dost nižší. S Půjčovnou dodávek Praha Pujcovna-Praha9 bude například stěhování opravdu hračkou, protože dodávky nabízí solidní prostor pro náklad. Všechny vozy z této půjčovny jsou pravidelně servisovány, aby byl skutečně zajištěn dobrý technický stav. Společnost nabízí výhodné ceny, takže se nemusíte obávat toho, že by Vás zapůjčení vyšlo na mnoho financí.