Plánování toho, jak bude vypadat interiér ve Vašem bytě, je velká věc. Vše je třeba řádně promyslet a hlavně rozplánovat. Důležité jsou rozměry nábytku, aby se nestal takový problém, jako třeba, že zjistíme, že se nám nevejde noční stolek vedle postele, jak jsme plánovali a podobně. Pokud máte navíc v bytě méně prostoru, je třeba myslet na skladnost a praktičnost. Co tím myslíme? Tak například v dětském pokoji bych volila, v případě existence více dětí, patrové postele. Ušetří to spoustu prostoru. Nebo se vyrábí postele, na které se vyleze po schodech a dole je skříň a psací stůl.

Stylová ložnice

To je více než praktické, navíc to vypadá skvěle. Vyrábí se v různých designech. A takto můžeme pokračovat dále a dále, místnost po místnosti. Já bych se teď chtěla zaměřit na ložnice. To je místo, které máme všichni rádi. Je to místo romantiky a odpočinku. Je důležité si ložnici udělat krásnou. Abychom se tam prostě cítili dobře. Nejen jeden, ale samozřejmě oba partneři. Já osobně miluji provence styl. Bílý nábytek, levandule, svěží květinové vůně. Pecka! Bohužel si to teď ještě dovolit nemůžu, v ložnici s námi spí moje dvě děti. A tak si tento sen, jak by měla vypadat naše ložnice, nechávám do budoucnosti.

Žena a nepořádek

Nyní je pro nás všechny důležitá praktičnost. Prostorné postele a co nesmí chybět? Velký úložný prostor. Všichni víme, že s dětmi je více než nutný. Zvolili jsme vestavěné skříně. Skvělé je, že jsme si je nechali navrhnout a následně zrealizovat na míru. Přesně podle představ. Firma STEN Vám nabízí vestavěné skříně nebo kuchyně na míru. Jejich ložnice 0060 sten-skrine.cz jsou stylové, moderní a praktické. Můžete si vybrat materiál, modul nebo třeba design na přední část skříně. Nemusí být prostě jenom obyčejně dřevěná. Existuje tolik luxusních modelů, které dodají šmrnc každé skříni. Víte, jaká je výhoda vestavěných skříní? Že pokud chcete, můžete takto prakticky využít každý milimetr Vaší stěny a získat z toho maximum prostoru pro Vaše věci. Chcete také vestavěnou skříň do Vaší ložnice?