Zajímavé přestupové spekulac

Real Madrid poslal do Paříže první oficiální nabídku za Kyliana Mbappého. Její výše je 160 milionů euro. Mbappému zbývá poslední rok kontraktu a už odmítl 3 nabídky nové smlouvy ze strany PSG. Dokonce se již měl sejít s vedením klubu a požádat je, aby jej nechali odejít již toto léto. Real Madrid je Mbappého prioritou, s jinými kluby nejednal.

Saúl Niguez se rozhodl opustit Atletico Madrid. V posledních hodinách na něj poslali nabídku Chelsea a Manchester United. Vážnější je aktuálně zájem londýnského týmu, který nabízí hostování s opcí. Manchester United má Saúla v hledáčku již delší dobu, ale aktivně se zajímají také o Eduarda Camavingu a Rubena Nevese. Samotný hráč je připraven odejít do Premier League.

Ohnivý fotbalový míč

Jeden z největších talentů současnosti Eduardo Camavinga nepodepíše nový kontrakt v Rennes. Ten stávající mu končí příští léto a francouzský klub je tak ochotný svůj klenot prodat. Jeho aktuální cenovka je 35 milionů. Stále teprve osmnáctiletý středopolař patří mezi vůbec nejtalentovanější fotbalisty posledních let. I přes svůj nízký věk načíná již čtvrtou sezonu v nejvyšší francouzské lize. Díky svým výkonům se už také podíval do seniorské francouzské reprezentace, kde dokonce vstřelil gól. Camavinga bývá považován za defenzivního záložníka, nicméně je velice zdatný i v ofenzivních aspektech hry. Je silný na balonu, má skvělou orientaci na hřišti a často bývá přirovnáván k Paulu Pogbovi. Před Camavingou je obrovská budoucnost. I přes nízký věk je připraven ihned naskočit do prvního týmu.

Cristiano Ronaldo

Robert Lewandowski podle Sky Sports hledá novou výzvu a zvažuje odchod z Bayernu Mnichov. Bavorský velkoklub si jej cení na více než 100 milionů liber.

Cristiano Ronaldo dnes na vlastní žádost zůstal jen na lavičce náhradníků v zápase proti Udinese. Důvodem by měla být jeho budoucnost – jeho agent aktuálně totiž monitoruje situaci na přestupovém trhu a Ronaldo zvažuje odchod z Itálie. Podle některých zahraničních novinářů měl Jorge Mendes nabídnout Cristiana Ronalda Realu Madrid a oběma manchesterským celkům. Začalo se také psát o tom, že by mohl nahradit v PSG Kyliana Mbappého, který by rád odešel do Realu Madrid. Přestupová částka za dnes již 36 letého Portugalce by měla být okolo 30 milionů.