Dříve jsem již mluvila o starších hrách na počítači, které jsme hráli jako malé děti. Nyní bych se chtěla zaměřit na starší hry na mobilu, na kterých jsme strávili několik hodin. Není pochyb a celosvětově známé hře SUBWAY SURFERS, kde je vaším cílem se dostat co nejdál a nasbírat co nejvíce mincí, za které si můžete vylepšovat schopnosti. Nyní je největší skóre této hry 2,000,001,660. Což je obrovské číslo a danému člověku to muselo zabrat mnoho času, ale určitě i nervů, jelikož hra se po určité době zrychluje a zrychluje, takže je občas těžké to stíhat.

Snad každý si z dřívější doby pamatuje MAGIC TILES. Jde o mačkání kláves podle hudby. Musíte klikat na černě vyznačená políčka (někde to může mít i jinou barvu) a nesmíte kliknout vedle. Někdy políčko držíte déle, jindy musíte jen kliknout. Písnička se občas i zrychlovala, takže to bylo náročné. Nyní má tato hra už několik dílů a je stále oblíbená, hlavně u mladších dětí. Zároveň má tato hra i několik podobizen od jiných tvůrců.

hry

Další hrou musí být bez pochyby GEOMETRY DASH. Ten, kdo to nehrál, jako by nebyl. Pomocí čtverce jste se museli dostat přes veškeré překážky, o které jste si mohli ublížit, až nakonec a dostat se tak na další úroveň. Častokrát se u toho lidé naštvali, jelikož některé úrovně byly náročné a zároveň rychlé, takže byl u této hry asi rozbit nejeden mobilní telefon.

hry

Musím zmínit samozřejmě hru, kterou si pravděpodobně stahovaly více dívky. Tou hrou je MY TALKING TOM a později i MY TALKING ANGELA. Zde jste se podobně jako u POU starali o kocoura nebo kočku, které jste hladili, krmili, oblékali jste je, sprchovali jste je a chodili jste s nimi na záchod. Zároveň jste s nimi hráli různé minihry. Tato hra má již také několik dílu, ale spíše už začíná upadávat.

Nesmíme zapomenout ani na HILL CLIMB RACING, kterou také hrál snad každý. Měli jste panáčka v autě a přes všechny hory, kopce a stoupání jste museli dojet co nejrychleji do cíle a nezemřít. Pak jste si mohli kupovat vylepšení a zrychlovat tak v dalších a dalších kolech.

Jaká je vaše nejoblíbenější hra na mobilu?