AUTO online = AUTO o wi-fi chytřejší

            Společnost T-Mobile rozšířila své unikátní řešení „Chytré auto“ o čerstvou novinku. Nová verze umí vytvořit posádce vozu rychlou, bezdrátovou wi-fi síť. Celá posádka tak může surfovat po internetu. Wi-fi v automobilu se pro posádku také hodí pro řešení business mailů, pracovní telekonference nebo zjišťování aktuálních dopravních informací. Data ve voze můžete používat v rámci celé Evropské unie, bez jakýchkoliv dalších poplatků.
zrcátko auta 
Cenové relace a princip fungování
 
·         Tarif „Chytré auto WiFi Standard“ s datovým limitem 5 GB pořídíte za 249 Kč měsíčně.
·         Tarif “Chytré auto WiFi Premium“ s datovým limitem 20 GB pořídíte za 499 Kč měsíčně.
·         Výše uvedené ceny jsou podmíněné uzavřením smlouvy na dva roky.
·         Systém spočívá v malé krabičce vybavené SIM kartou, která se jednoduchým způsobem nainstaluje do OBD portu a propojí se s aplikací Motion ve vašem mobilu.
·         Chytrý modul potom velmi jednoduše čte data z vašeho vozu a posílá informace do zmíněné aplikace ve vašem mobilním zařízení.
·         S tímto chytrým systémem máte neustálý přehled o pohybu vašeho vozu, stylu jízdy, poruchách, poloze auta, o překročení rychlosti i o tom, že do zaparkovaného vozu někdo naboural, případně, že ho momentálně někdo odtahuje a například aktuální stav vaší baterie.
·         Podnikatelé určitě ocení knihu jízd a sdílení polohy automobilu.
·         Sledovat lze statistiky, jako například počet ujetých kilometrů, dobu jízdy, průměrnou rychlost nebo například upozornění na výjezd automobilu z vámi daného prostoru.
·         Aplikace vás dokonce upozorní, pokud se zařízení odpojí od auta, třeba když se zloděj pokusí nastartovat vaše vozidlo přes OBD port.
 žena v autě
Služba, kterou T-Mobile spustil, vám tak umožňuje mít váš automobil pod neustálou kontrolou, i když ho někomu půjčíte. Chytré auto lze zapojit do OBD portu, kterým jsou vybavena všechna vozidla vyrobená po roce 2001.

3/5 - (1 vote)